Ps2'mi kaça satmalıyım?

treajen (43) 6 yıl önce sordu

-Orjinal PS2

-1 adet USB destekli oyun kolu

-Mortal Kombat Shaolin Monks

-Star Wars The Force Unleashed

-Pes 2008

-Pes 4

-Pacific Warriors 2

Bunları kaça satayım sizce? Elimde boş boş duruyorlar piyasasını bilmediğimden buraya sorayım dedim.

Toplam 4 cevap

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

- 200 TL

- 25 TL

- 20x5 = 100 TL

​​​​​- Toplam = 325 TL

krsn (233) 6 yıl önce cevapladı

@malgibiolan o fiyat da ps3 ler satılıyor en iyisi satmamak rafa kaldırıp hatıra olarak saklamak ...

treajen 6 yıl önce

Para biriktirmem lazım :/

krsn 6 yıl önce

hatıra biriktirmek de güzel ama sen bilirsin..

muvel (332) 6 yıl önce cevapladı

artık PC'de ps2 oyunları emulator programı ile oynanabiliyor en fazla 50-100 TL ye gider bence.

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Oyunlar zaten Baya pahalı ediyor.

Hadi diyelim Oyunlar Toplamda = 50 TL Etsin
PlayStation 2 = 135TL

Oyun Kolu = 20 TL

Ederi = 195 TL Ediyor üstüne 10 TL koy, 205 TL eder. Sat bence biraz daha biriktirir PS3 Alırsın, Ama şu an bizim burda yazıp/yazmamamıza bağlı değil sen önce satışa sun Sahibinden.com veya LetGo'da satarsın.

treajen 6 yıl önce

LetGo'da 500TL dedim birisi 'İlgileniyorum' mesajı attı geri dönüş bekliyorum.

nvidiagtx 6 yıl önce

Umarım 500 Tl ye satarsın eğer alırsa çok karlısın demektir almazsa, 240 TL yap bakalım alıcaklarmı, sahibinden'dede sat

nvidiagtx 6 yıl önce

@treajen