PS4 cafelerde kırılır mı?

mehmetisik0305 (1) 5 yıl önce sordu

Sayın arkadaşlar ps 4 1tb modelini aldım kırdırtmak istiyorum ps 4 cafelerde kırarlar mı. orada yoksa nerelerde kırarlar cevaplarsanız sevinirim.

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Eğer ps4 kırma işlemlerini yapan bir cafe bulabilirseniz götürün. Yardımcı olurlar mutlaka.

mehmetisik0305 5 yıl önce

teşekkür ederim

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Kafelerde PS 4 kırdırman zor, yapan varsa elbette yaptırabilirsin. İstanbul'da Kadıköy Yazıcıoğlu işmerkezinde  pek çok firma bu işi yapıyordu. Eğer İstanbul'daysan oraya gidebilirsin veya kargo ile işlemini yaptırabilirsin.

mehmetisik0305 5 yıl önce

zaman ayırdığınız için teşekkür ederim