PUBG Lite Freezone kodu nasıl alınır?

semm65 (85) 4 yıl önce sordu

Pubg lite tr Serveri açıldı açılışa özel Vodafone freezone ve Türkcell paycell kullanıcılarına silah skin  kodu gönderilmiş bana gönderilmedi varsa elinde olanlar o kodu atabilir mi özelden

Toplam 2 cevap

semm65 (85) 4 yıl önce cevapladı

Direk link atıyor konu güncel

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Az önce Vodafone'lu bir arkadaşımdan baktım. Kod göndermemiş sadece "lite.pubg.com/tr adresinden 19 Haziran'a kadar kayıt olursan.." falan demişler. İstersen Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp konu hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

semm65 4 yıl önce

@farurhenho rica etsem o linki hatta mesajı komple atar mısın özelden

omercik 4 yıl önce

Az önce bilgi verdi kod sana otomatik geliyormuş. Arkadaşım geldikten 10 gün sonra fark ettiğini söyledi, sana da gelmiş olabilir. Mesajlarını kontrol et. Gelen mesaj şu şekilde: https://postimg.cc/N9PxBpCy @semm65

semm65 4 yıl önce

@farurhenho Arkadaşımada aynı şekilde mesaj geldi ilk yazdığın yanıtta ki gibi sonra ne kod nede farklı bişey gelmedi banada hiçbişey gelmedi acaba rica etsem eğer arkadaşına geldiyse kullanmayacaksa kodu özelden atar mısın?

semm65 4 yıl önce

@farurhenho yardımcı olursan çok sevinirim

omercik 4 yıl önce

Kullanmış çoktan

semm65 4 yıl önce

Peki teşekkürü ederim