Pubg mobile ateş açma sorunu?

kullanici53158 (3) 1 yıl önce sordu

Selam aleykum abiler. Uzun zamandan beri kafama takilan bir şey var. Pubg mobile'de ateş açma butonuna basilit tutunca silah yukari kalkiyor ya havalara ateş açiyor. Onu katabilyormuyuz. Yani basili tutunca sadece nişan aldyğyn yere saldirir

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 1 yıl önce cevapladı

Dediğin şey hileye girer kardeşim. Oyunların özünde zaten o var, sekme... Sen sekmeyi kontrol edebilmen lazım.

kullanici53158 1 yıl önce

Bu hile nasil yapilir

hydra 1 yıl önce

Nasıl yapılacağını anlatmam zaten bilmiyorum. Hilenin anlamını bilmiyorsun herhalde. @kullanici53158

kullanici53158 1 yıl önce

Hilenin anlamini bilyorumda PUBG da nasil yapildiğini bilmiyorum.

hydra 1 yıl önce

Yapma ne gereği var? Hile deyip millet sövsün mü sana? Eninde sonunda ban yersin @kullanici53158

kullanici53158 1 yıl önce

Ban kapatylmamyşmyydy hydra (3708)

kullanici53158 1 yıl önce

@hydra (3708)

hydra 1 yıl önce

BAN demek yasaklama demek hile her yerde yasak. @kullanici53158

hakancan (1) 1 yıl önce cevapladı

Eğer tüm FPS oyunlarında ki silahlar sekmeden aim alabiliyor olsaydı hiç biri zevk vermezdi, oyunları eğlenceli kılan şey gerçekci olmasıdır.