pubg mobile emulator da sorun çıktı

rialx (22) 4 yıl önce sordu

Emulator başlatılamadı motor başlatılmadı Hata Kodu :1 yazıyor şimdiden teşekkürler

Toplam 3 cevap

hydra (3812) 4 yıl önce cevapladı

Sistem özelliklerin nedir ? İşletim sistemini söyle.

rialx 4 yıl önce

i3 4030

rialx 4 yıl önce

windows 10

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Eğer antivirüs programı kullanıyorsan antivirüs programını devre dışı bırak ve tekrardan indirmeyi dene emulatör uygulamasını.

krsn (233) 4 yıl önce cevapladı

sistem gereksinimlerini karşılamıyorsun motor agır çalıştıgında bu hatayı verir..

rialx 4 yıl önce

ne yapmam lazım

krsn 4 yıl önce

motor açma yöntemleri var ama boşuna ugraşmış olursun pubg mobile için çabalıyorsan oyun acılmaz cihazınız desteklemiyor hatası alırsın pc sistem gereksinimleri karşılaması lazım yoksa pubg lite bile oynamayamazsın çünkü emulatörü başlatınça düşük sistemlerde hemen kasma olayı başlıyor..