Pubg mobile oynarken telefonum kendini yeniden başlatıyor

muhammet34 (5) 4 yıl önce sordu

İyi günler. Cihazım samsung j6 plus. Pubg mobile oynarken oyunun ortasında ben bişey yapmadığım halde telefon kendini yeniden başlatıyor neden acaba bir yardımcı olurmusunuz.

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Tuhaf bir durum bu.

Olası şey

  • Donanımsal bir hata ola bilir telefonunda veya yazılımsal

Telefonun başka bir işlem sırasında yeniden başlıyor mu?

Telefonunu bir telefoncuya git ve durumunu anlat ya donanımsal diyecek ya da yazılımsal veya teknik bir sorun.

Ek olarak:

Telefonun acayip şekilde ısınıyor ise kapana bilir.

Telefonunun özelliklerini inceledim

CPU Frekansı: Çok düşük

Ram'ın da düşük

Oyun oynarken arka planda açık uygulama kalmasın.

Telefonunun RAM'ı düşük olduğu için kapanması normal diye bilirim

Ek:

Parallel Space-Çoklu hesap uygulamasını indir ve Pubg'i aç bu program ile işine yarayacaktır eminim

muhammet34 4 yıl önce

Hayır başka bir işlem sırasında olmuyor sadece oyunda hafta da en fazla 1-2 defa oluyur bu

abdullah53 4 yıl önce

@darkcrak knk bu olaya bende bısey demek ıstıyorum.Bunu paylasan benım arkadasım ama aklıma bı konu geldı bızde gameloopdan pubg mobıl oynuyoruz bundan 1 hafta once bendede oyuna tam gırerken pc oto kapandı mavı ekran hatalar duzeltılıyor dedı 1dk olmadan bastan acıldı ve benım duzeldı bu sorun cogu kısıde oluyor ama pcde cok gordum tel de ılk defa raslıyorum bence oyunla alakalı diye dusunuyorum.

muhammet34 4 yıl önce

Isınma oluyor fazla oynayınca ama aşırı derecede değil .Evet ram 3 gb arka planda uygulama yokken de oluyor az çnce oynadım 1 el de 2 defa yeniden başlattı kendini. Oynarken çok kasıyor oyun zaten. Bu gün kulaklık vardı ses duydum 2 sinde de dıt diye ses geldi sonra sesin peşine yeniden başlattı kendini

darkcrak 4 yıl önce

@muhammet34 ram yetmiyor telefonunda sana bir uygulama önercem onunla açarsın oyunu

muhammet34 4 yıl önce

@darkcrak denerim tamam

muhammet34 4 yıl önce

@darkcrak klonlama ugulaması mi

darkcrak 4 yıl önce

Evet işine yarayacaktır bir zamanlar bende de işe yaramıştı @muhammet34

muhammet34 4 yıl önce

@darkcark teşekkürler denerim bakıyım oluyur mu yine her gün olmuyorda arada oluyor çok sağolun

darkcrak 4 yıl önce

@muhammet34 önemli değil :)