PUBG telefon ve bilgisayardan oynamak

sapphirr (1) 3 yıl önce sordu

Merhabalar, PUBG oyununu brimiz bilgisayardan birimiz de telefondan aynı odaya girip oynayabilir miyiz? PUBG mobile için sanırım resmi bir tencent emülatörü var ancak o bilgisayara bluestack gibi virüs/zarar vermez değil mi?

PUBG Lite için de bir emülatör var mı emin değilim

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

PUBG Mobile Lite diyorsan bir fikrim yok, PUBG Lite ayrı bir oyun.
Aynı odaya girip oynayabilirsin ama karşınıza bilgisayardan emülatörle oynayan adamlar gelecektir.

sapphirr 3 yıl önce

hocam genelde bilgisayara resmi olmayan trojen içerebilecek programlar indirmem. Bu tencent emulatör veya bluestack güvenli midir

hydra 3 yıl önce

Güvenilir, tencent emulator zaten PUBG Mobile'ın resmi emülator'ü. @sapphirr

sapphirr 3 yıl önce

@hydra hocam 2 tane site var hangisi resmi anlayamadım

sapphirr 3 yıl önce

https://syzs.qq.com/tk/

sapphirr 3 yıl önce

https://gameloop.fun/game/fps/pubg-mobile-for-pc/index.html?utm_source=webtekno