PUBG virüsü nedir? PUBG virüsü nasıl silinir?

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba,

Bilgisayarımda PUBG virüsü diye bir virüs var. PUBG virüsü nedir? Nasıl silinir?

Toplam 1 cevap

toprak34 (2026) 6 yıl önce cevapladı

PUBG virüsü nedir?

PUBG virüsü, MalwareHunterTeam tarafından tespit edilen piyasada yeni çıkan bir virüstür.

PUBG virüsü nasıl silinir?

PUBG virüsü, bilgisayarınızdaki tüm dosyaları şifreliyor. Aslında virüsü silmek hiç de zor değil. Virüsü silmek için yapmanız gereken tek şey 1 saat boyunca PlayerUnknown's Battlegrounds  (PUBG) oynamak. PUBG Steam'de şuan 70 TL. Eğer dosyalarınızı kurtarmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey şuanlık bu.