Python 3.6.1 ücretlimi?

toprak34 (2026) 7 yıl önce sordu

Merhaba;

Python dilinde kodlamaya başlamaya karar verdim. Python 3.6.1 programı ücretlimi?

Toplam 2 cevap

notify (538) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki python hiç kullanmadım fakat yüzeysel araştırma yaptığım zaman herhangi bir ücret talep edilmediğini öğrendim. Diğer yandan ise c#, java vs.. kadar karmaşık olmadığı kanısına vardım. Tabii ki bu benim düşüncem. Yani bahsettiğim programlama dillerine nazaran biraz daha sadece ve anlaşılır olduğu söynebilir. Demem o ki python programlama dilleri başlangıç seviyesinde ki birine göre diğer programlama dillerinden daha kolay. Kendi web sitesinden indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

mutecessis (216) 7 yıl önce cevapladı

Ücretsiz.

http://www.istihza.com

Python öğrenmek için güzel bir kaynak, sitede Fırat Özgülün yazdığı bir e kitap bulunuyor onu indirip öğrenmeye başlayabilirsin.