Radeon ayarları gözükmüyor

kaanerben1 (7) 5 yıl önce sordu

Radeon Software 19.2.2 sürümü güncelleme yaptım fakat pc yeniden başlattığımda radeon ayarları masaüstüne sağ tıkladığımda gözükmüyor. Güncelleme yaparken hiç bir hata görmedim. Sorun ne olabilir?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Ekran kartı güncellemesi yaptıktan sonra en çok karşılaşılan sorunlardan birisi bu. Sürücüyü bilgisayardan DDU ile tamamen kaldırıp sıfırdan bilgisayara yüklediğinde sorun çözülür.

DDU programı hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsin: Display Driver Uninstaller (DDU) nedir, nasıl kullanılır?

Sürücüyü kaldırdıktan sonra AMD'nin sitesinden yükleyip kurman gerekecek.