RAM yuvasi arttirmak

kullanici53158 (3) 2 yıl önce sordu

Selam aleykum. ben diz üstü bilgisayar kullaniyorum. Ikinci RAM takmak için kapaği açtim. RAM takili olduģu yerde ikinci RAM takmak için yuvayi göremedim. Takili olan RAMin önünde tam RAM boyunda bir boş alan var. ama yuvasi yok. Yuva yi  takmak için yer de var. ben buna kullanmadiğim bilgisayarin RAM yuvasini taka  ilirmiyim.

Toplam 1 cevap

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

RAM takabileceğin slot yoksa o boş alana bir şey takamazsın.

Slot dediğim şey şu:

Sarı lacivert gibi görünen alanlar slot. Böyle bir slot yoksa boş alana bir şey takamazsın.

kullanici53158 2 yıl önce

slot taktira bilirmiyim peki. slot takmak icin yer var.