Ransomware Nedir? Ransomware Hakkında Bilgiler.

cristianoronaldo (171) 9 yıl önce sordu

Bu Gönderide Ransomware türlerinden bahsedeceğim

Toplam 2 cevap

cristianoronaldo (171) 9 yıl önce cevapladı

1.Backdoor

polisten gelmiş gibi görünürler bu hesaba para yatırın bilgisayarınız kullanıma açılacaktır diyor

Sakın Para yatırmayın . Bilgisayarı formatlamayın ve para çekmeyin

2.Windows Web Security

Bilgisayarın yönetimine müdahale eden yönetimi devre dışı bırakan virüstür

Örnek Resim:

Nasıl Temizleriz

Bilgisayarımızı güvenli modda açıp spyhunter ile taratmalıyız

www.enigmasoftware.com/products/spyhunter/

Linki bu

YAZIMIZ BU KADARDI

hakan 9 yıl önce

Ransomware , için yetersiz ve eksik bilgilendirme içeriyor. Lütfen gerçekten bilgi sahibi olmadığınız konularda paylaşım yapmayın. Bir konuda paylaşım yapmak istiyorsanız o konuda bilgi sahibi değilseniz önceden araştırın ve gerçekten bilgi sahibi olduğunuzda paylaşım yapın. Aksi takdir de bu tür paylaşımlarımız uyarı yapılmadan silinecektir.

cristianoronaldo 9 yıl önce

BEN BU KADAR BİLİYORDUM FAZLA BİLMİYORUM

hakan 9 yıl önce

cristianoronaldo kardeşim, iyi niyetinden şüphem yok. emeğine sağlık. Binlerce kişiye ulaşıyor bu çözümler bu sebepten şüpde duyduğumuz veya eksik olan hiç bir bilgiyi paylaşmamaya gayret ediyoruz. Sen de ilerleyen zamanlarda çok daha iyi olacaksın bu konuda bundan şüphem yok.

alattin (16999) 8 yıl önce cevapladı

Ransomware nedir? burada detaylı olarak anlattım.