Rar dosyasını birleştirme

malgibiolan (307) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar bende 6 tane part var .rar  Dosyasi ben bunu nasıl birlestiririm hepsini

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Bütün parçaları seç ve seçilenler üzerinde sağtık menüsünden Winrar'ın üzerine gelerek oradan yan tarafa geçtikten sonra "Arşive ekle" komutunu tıkla. Hepsi bu kadar.

Ama eğer istersen bu parçaları (6 parça rar dosyasını) bir klasör oluşturarak hepsini önce bu klasörün içine açar ve sonra bu klasörü -içindeki dosyalar ile birlikte-  tek parça rar yapabilirsin ("Arşive ekle"). Bu şekildede olabilir. Artık nasıl tecih edersen..