RAR şifresi nasıl kırılır?

mehmetkaan (11) 5 yıl önce sordu

Winrar dosyası içinde bir klasör var ancak çıkartırken şifre istiyor. Acaba şifreyi kaldırmak veya kırmak gibi bir seçeneğimiz varmı yani bir programı varmıdır ?  Cevaplarınızı bekliyorum :)

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

RAR şifresi kırma baya zordur. RAR şifresi bulma programlarına o şifreli dosyayı emanet edersin ve deneme yanılma yoluyla program şifreyi bulmayı çalışır.

Rar parolası nasıl kırılır? linkine tıklayarak detaylı bilgi alabilirsin.