RARDAKİ İSOLARI NASIL DEAMON TOOLS A YERLEŞTİREBİLİRİM ?

davinci (1) 10 yıl önce sordu

Ben bi siteden batman arkham orgins i indirdim ama nerdeyse idirdiğim herşey rarın içinde iso bunu nasıl yapıcam hangi isoyu kullanıcam ? yardım edin

Toplam 1 cevap

berk (224) 10 yıl önce cevapladı

Birden fazla .rar dosyası varsa eğer 1. parta sağ tıklayıp buraya çıkart demelisiniz. Bütün partlar aynı dosya  da olmalı. Aksi taktirde hata alabilirsin. .rar dan çıkartma işlemi tamamlandığın da elinde yalnızca 1 tane .iso dosyası olucak buradan deamon tools a yerleştirebilirsiniz.