Razer Cortex gibi programlar işe yarıyor mu? Ve tavsiye eder misiniz?

speeder (1) 2 yıl önce sordu

Razer Cortex ve benzeri program indirmeme gerek var mı? Cidden FPS arttırır mı?

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 2 yıl önce cevapladı

Uygulamanın yaptığı şeyleri sen de yapabilirsin, arkadaki gereksiz uygulamaları kapatmak, gereksiz hizmetleri kapatmak vs. Şu konuya göz at;

darkcrak (5170) 2 yıl önce cevapladı

Bu tip programların amacı arka plandaki uygulamaları devre dışı bırakıp oyunda daha verimli oyun oynamanızı sağlamak fakat oyundan çıktığınız zaman uygulamadaki ayaralar eski haline dönüyor yani hep oyunu bu uygulama ile açmanız gerekiyor verimli oyun oynamak için. Bu tip programlar işe yarıyor şahsen zamanında kullanıyordum ve işe yarıyordu.