Realtek ac97 ses sorunu

halilkoyuncu (3) 9 yıl önce sordu

Arkadaşlar öncelikle merhaba dell bilgisayarımıza format attıktan sonra ses driverini yükleyemedim aygıt yöneticisinden güncelle dediğimde mavi ekran hatası vererek bilgisayar yeniden başlıyor...

cemkara 9 yıl önce

Bilgisayarın modeli nedir tam olarak?

halilkoyuncu 9 yıl önce

Dell 0G8310 bilgisayar modeli

halilkoyuncu 9 yıl önce

ALCXWDM.SYS Bulunamadı Hatası Alıyorum Şuan Cem Bey..

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 9 yıl önce cevapladı

Halil Bey verdiğiniz model Dell OptiPlex GX280 Motherboard CN-0G8310-13740-54T-02Q6 Socket LGA775 sanırım, Dell sitesinde buna referans verilmiş.

Ses kartı da AC 97 değil Analog Devices ADI 198x Integrated Audio, v.5.12.01.7000, A24  olarak görünüyor, bir hatanız olmasın?

halilkoyuncu 9 yıl önce

Yok AC97 Bios İle Olayı Halledim Çözülmüştür :)