Realtek HD audio yöneticisi açılmıyor.

oguzhan34 (96) 5 yıl önce sordu

Realtek HD audio yöneticisini bilgisayarım görmüyor. Denetim masasından açmaya çalışıyorum tepki vermiyor. Driver ı tekrar kuruyorum. Bu sefer açılıyor ama 1-2 gün sonra tekrar açılmıyor.

Toplam 2 cevap

oguzhan34 (96) 5 yıl önce cevapladı

Anakart sitesinden eski driver yükleyince düzeldi.

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Kurduğun Realtek HD sürümü ile ilgili bir sorun olabilir.

High Definition Audio Codecs sitesine git.  I accept to the above.  seçeneğini işaretle ve Next tuşuna tıkla. Daha sonra açılan sayfadan 32 bit veya 64 bit olan (senin bilgisayarına uygun olan) sürücüyü seç ve yükle.

oguzhan34 5 yıl önce

Işe yaramadı :( @murat