Realtek HD Audio Yöneticisi Ayarları Nasıl Olmalıdır?

vulu (9) 6 yıl önce sordu

Hoparlör Yapılandırması: Stereo seçili.

Gürültü Dengeleme ve Ekolayzer kapalı.

Varsayılan Biçim ise: 24 bit, 48000(Stüdyo Kalitesi) seçili.

Genel olarak böyle, orada daha çok ince ayar varda yazamadım. Kısaca kaliteli ve dolgun ses için bu ayarlar ve diğer ince ayarlar nasıl olmalıdır?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Oraları pek karıştırmanı tavsiye etmem.

vulu 6 yıl önce

Neden?

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Hoparlör kısmındaki stereo yu elleme onu dört kanallı yaparsan yine ses gelir fakat 4 kanal yani 4 hoparlörden gelir fakat sende 4 kanallı yoksa bunun gereği yok hatta 4 tane hoparlörün varsa bile bunun bir gereği yok

vulu 6 yıl önce

Tamam, diğerleri?