Realtek High Definition Audio nasıl güncellenir?

dumevale (8) 5 yıl önce sordu

Merhaba, Realtek'in bir sitesi vardı, oradan çok rahat güncelleme yapardım. Fakat o site değişmiş ve Çince olmuş. Ben ses sürücüsünü, yani Realtek High Definition Audio'ı nasıl güncellerim?

Windows Update bulmuyor.

Edit: Windows 10 64 Bit kullanıyorum.

Realtek sitesi için tıklayınız!

murat 5 yıl önce

Böyle özenli soru soran birilerini görmek güzel. Hoş geldin, umarım daimi olursun.

Toplam 2 cevap

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Burada @alattin bir video çekmişti bu konuda. uzmanim.net youtube kanalında bulabilirsin.

Realtek sürücü yükleme nasıl yapılır - video

dumevale 5 yıl önce

Güzel anlatım, @alattin bey. Eyvallah ikinize de.. @murat

alattin 5 yıl önce

@dumevale teşekkür ederim

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Aslında çince değil sadece otomatik olarak web sitesi kendini çince olarak açıyor bu link'e tıklayarak ingilizce diline gide bilirsin