reCAPTCHA V1 shutdown hatası

malgibiolan (307) 5 yıl önce sordu

Bir sitede reCAPTCHA doğrulaması yapmaya çalışırken reCAPTCHA V1 shutdown hatası alıyorum, nasıl çözülür?

"reCAPTCHA V1 shutdown direct site owners to g.co/recaptcha/upgrade" hatası çözümü nedir?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Bu sorunla site yetkililerinin ilgilenmesi gerekli. recaptcha anahtarlarıyla site bağlantı kuramıyor anladığım kadarıyla.

malgibiolan 5 yıl önce

@farurhenho yetkiliye nasıl ulaşılırım ?

omercik 5 yıl önce

Sitenin altında iletişim bilgisi olabilir, oraya "rechaptcha çalışmıyor" diye mail gönderebilirsin. @malgibiolan

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Site eski sürüm recapthca kullanıyor. Bu sebepten kullanamıyorsun.

Site sahibinin sorunu düzeltmesi gerekiyor.