" .reco " Fidye virüsü şifre nasıl çözülür?

ozcan05 (3) 3 yıl önce sordu

Yaklaşık 1 sene önce reco fidye virüsü bulaştı bilgisqyarıma ile bununla ilgili bir gelişme var mı? Online key ile şifrelenmişti bütün dosyalarımı bekletiyorum düğün videolarım bile gitti. Çözümü var mı?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 3 yıl önce cevapladı

Online Key için bir çözüm yolu bulunamadı.  .Reco uzantısı hale çözülebilir değil.

ozcan05 3 yıl önce

Peki murat bey beklemeye devam etmelimiyiz yoksa umudumuzu kesmelimiyiz :(

murat 3 yıl önce

@ozcan05 hiç belli olmuyor. Bir anda bir çözüm ya da online keyler yayınlanabiliyor.

ozcan05 3 yıl önce

İnş en kısa zamanda çözümü çıkar teşekkürler iyi çalışmalar