Recovery islemini yarida kesmek.

kenanftl (98) 8 yıl önce sordu

Merhabalar. Win8 bilgisayarimda recovery islemini yapiyorum yani fabrika ayarlarina döndürüyorum. Bu islem cok uzun surecek gibi hissediyorum . Bilgisayarimi yeni aldim ve recovery islemini yarida bırakırsam bilgisayari bozar mı ? Yardim ederseniz cok sevinirim. Teşekkürler.

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Fabrika ayarları sıfır kurulumdur. Haliyle recovery başlangıcında ilgili disk bölümü biçimlendirilmiştir. Bu vaziyette recovery tamamlanmadan çıkılamaz. Aksi halde PC'de yüklü bir işletim sistemi olmaz; recovery işlemine veya diğer sistem kurulumuna baştan/yeniden başlaman gerekir.

kenanftl 8 yıl önce

teşekkürler.:)

temmuz 8 yıl önce

:)