Redmi note 10s nfc özelliği var mı?

Anonim (156) 1 yıl önce sordu

E-devlet kimlikle telefon numarası doğrulama işlemi yapmamam gerekiyor. Telefonda NFC desteğinin olması gerekiyormuş. Telefonum Redmi Note 10S. Redmi note 10s nfc özelliği var mı?

Toplam 1 cevap

hakan (15426) 1 yıl önce cevapladı

Redmi note 10s NFC desteği yok. Bu sebepten kimliğini okutup telefon numaranı onaylatamazsın.

Türkiye'de satılan sürüm için bunu diyorum. Redmi Note 10S farklı  versiyonlara sahip. Türkiye'de M2101K7BG  modeli satılıyor.

Telefon > Hakkında > Tüm Özellikler bölümünde  Model numarasında M2101K7BG yazıyorsa bu versiyonda NFC yok.

Farklı ülke ve pazarlarda satılan Redmi Note 10S telefonlarda NFC olabiliyor.