Reeder Blue Max Şarj Gösterge Işığı Bildirim Işığı Göstergesi Yanmıyor

gorele28 (387) 2 yıl önce sordu

Merhaba Yaklaşık 1 Hafta Önce Reeder Blue Max 64 GB Hafıza Belleğe Sahip Telefon Aldım Şarj Alırken Gösterge Işığı Yanmıyor Bildirim Işığı Göstergesi Yanmıyor Telefon Özelliği 64 GB Hafıza Belleği 8 Çekirdek 3 Arka Kamera Bildiğim Özellikler Bu Birde Ön Kamera'ya Sahip

Toplam 1 cevap

ilkaybaki16 (572) 2 yıl önce cevapladı

Araştırma yaptım ve çözümü buldum.

  1. Ayarlar kısmına girin.
  2. Bildirimler kısmına girin.
  3. Burada istediğiniz uygulamaya girin.
  4. "Bildirim göster" seçeceği aktif olmalıdır.

Bu işlemden sonra bildirim geldiğin de bildirim ışığı yanacaktır.

gorele28 2 yıl önce

@ilkaybaki16 merhaba senin bahsettiğin yerler çıkmıyor

ilkaybaki16 2 yıl önce

Ayarlar kısmını ekran görüntüsü alıp atar mısın? @gorele28