Reeder p13 blue markalı telefonda uygulamanın depolama sı nasıl SD karta çevrilir?

arsivci1701 (1) 3 yıl önce sordu

Reeder p13 blue Markalı Telefonda Uygulamanın Depolama sı nasıl SD Karta çevrilir?

Toplam 1 cevap

hyra (1) 2 yıl önce cevapladı

Cihazımız kapalı halde iken SD kartımızı yuvasına yerleştiriyoruz. Ardından cihazımızı açtığımızda  ekrana gelen; “Ek telefon depolama alanı kullanın” seçeneği ile SD kartımızı dahili hafıza olarak kullanabiliriz.

SD kartınızın türüne ve önceki kullanım durumuna göre biçimlendirme gerekebilir. Bu adımı da geçtiğinizde dilerseniz cihazınızdaki içeriğin bir kısmını hemen SD kartınıza taşıyabilirsiniz.

Eğer SD kartınızı en başta “Taşınabilir depolama alanı olarak kullanın” seçeneğinde kullanmak isterseniz, SD kartınızı harici depolama aracı olarak kullanabilirsiniz.