Regcreatekeyex tamamlanamadı kod 5 Erişim Engellendi hatası

kemal00 (24) 5 yıl önce sordu

Güncelleme sonrası driver booster pcye yüklenmiyor. Driver booster yüklemek istediğimde  Kayıt defteri anahtarı oluştururken bir hata oluştu. Regcreatekeyex tamamlanamadı kod 5 Erişim Engellendi hatası alıyorum.

darkcrak 5 yıl önce

Ne için kullancaksın driver booster'i

kemal00 5 yıl önce

sürücüleri güncellemek icin

kemal00 5 yıl önce

böyle hata skypedede olmuştu pcde sorunmu var bunun cözümü yokmu

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

regcreatekeyex tamamlanamadı kod 5 Erişim engellendi hatası genelde Yönetici izni gerektiren bir işlem yönetici olmadan yapılmaya çalışıldığında alınır. Basitçe Kurulum sırasında progrm kayıt defterine bir değer olşturmak istiyor ama bunu yapabilmesi için yönetici yetkisi gerekiyor.

Driver Booster kurulumunu yönetici olarak yapmayı dene. Kurulum dosyasını sağ tuşla tıkle ve Yönetici olarak çalıştır'ı seçerek kuruluma başla.