Regedit'teki virüsleri silme

efsaneemrahylz (247) 6 yıl önce sordu

Regedit'teki virüsleri nasıl temizleyebilirim? Trojan remover, Adwcleaner programları işe yaramadı başka programlar var mı?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

PC'deki problemleri düzeltmek için regedit'te değişiklikler yapmanı hiç tavsiye etmem. Alttakileri denemelisin:

Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

Zemana AntiMalware nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

AdwCleaner nedir.nasıl kullanılır? (tıkla)

Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Kayıt defteri işletim sisteminin kalbi gibidir. Burada pek çok bilgi tutulur. Yanlış bir işlem sistemin çökmesine sebep olur. Kim hangi seviyede uzmanlığa sahip olursa olsun regedit üzerinde işlem yaparken çok dikkat etmelidir.

O yüzden kayıt defteri temizliğini yukarıda linki verilen programlara bırakmanda fayda var.

Bir de hangi virüs var ya da virüs varlığından şüphelenmene sebep olan nedir, detaylı bilgi verseydin iyi olurdu.

efsaneemrahylz 6 yıl önce

laptop geç açılıyor o yüzden @hakan bey

temmuz 6 yıl önce

[ https://uzmanim.net/soru/windows-veveya-genel-olarak-pc-problemlerinde-ilk-ve-oncelikli-cozum-arayislari-neler-olmalidir/69296 ] [ https://uzmanim.net/ara?q=pc+ge%C3%A7+a%C3%A7%C4%B1l%C4%B1yor ] @efsaneemrahylz