Rehberimde kayıtlı olmayan numaralar WhatsApp'ta görünüyor

gorele28 (387) 5 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi Sony xperia e2003 cep telefonda rehberimde bulunmayan bazı kişilerin Whatsappta görünme sorunu yaşıyorum nasıl çözebilirim

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Kişi listesini manuel olarak yenilesen bile mi rehberinde olmayan numaralar whatsappta görünmeye devam ediyor?

gorele28 5 yıl önce

aynen öyle @farurhenho

omercik 5 yıl önce

Rehberinde bi yerlerde o numaralar kayıtlı olmasın sakın? Rehber ayarlarında görüntülenecek kişiler gibi bir bölüm olur. Oradan tüm kişileri seçip bir de öyle kontrol et. @gorele28