Rehberimdeki numaralar silindi

kulanamam2727 (1) 7 yıl önce sordu

Silinen nunaralarimi senkorize olmasina ragmen cikaramiyorum lutfrn yardimci olurmusunuz

cemphp 7 yıl önce

soruna cevap yazıp bunu da çözüm olarak kabul edersen yazdıklarına kimse bakmaz. uzmanim.net'in nasıl çalıştığını hakkında bölümünden öğrenebilirsin.

Toplam 2 cevap

kulanamam2727 (1) 7 yıl önce cevapladı

Rehberimdeki nunaralar yanlislikla silindi telefonum androyit ama  cikaramiyorum lutfen yardimci olurmusunuz  cok zor durumdayim

araz01 (291) 7 yıl önce cevapladı

Telefonunuzda senkronize olmuş hesaplardan birisini silmiş olabilirsiniz ve numaralar o hesap üstünde olabilir. Sim kartınıza kaydetmenizi ve hafıza kartınıza yedeklemenizi tavsiye ederim. Zira silinen numaraları yedeklenmediği sürece geri getirmenin bir yolu yok.