Rehberinde kayıtlı olmadığım halde?

nehir94 (1) 2 yıl önce sordu

WhatsApp'ta karşı tarafta kayıtlı olmayan birisinin çevrimiçi olduğu görebilir miyim?

Rehberinde kayıtlı olmadığım numara ile çevrim-içi olduğunu göremiyorum ama kayıtlı no ile görüyorum sizce o diğer numaramı öğrenip engellemiş midir yoksa whatsapp özelliğimi?

Toplam 2 cevap

ilkaybaki16 (572) 2 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Sizin/başkasının numarası kayıtlı olsun/olmasın çevrim içi görürsünüz, Karşıdaki kişi sizi engellemediği sürece çevrim içi olduğunu göremezsiniz.

Numara kayıtlı değilken çevrim içi göremiyorsanız WhatsApp'ı güncelleyin, güncelse silip yükleyin.

nehir94 2 yıl önce

Başka numaraları çevrimiçi görüyorum ama bu numaramı bilmediği halde nasil olur anlamadım bildiği numaramdan bakıyorum çevrimiçi bilmediği numaramdan çevrimiçi göremiyorum

nehir94 (1) 2 yıl önce cevapladı

Başka numaraları çevrimiçi görüyorum ama bu numaramı bilmediği halde nasil olur anlamadım bildiği numaramdan bakıyorum çevrimiçi bilmediği numaramdan çevrimiçi göremiyorum

ilkaybaki16 2 yıl önce

Cevaba yanıt verirken "yorum yaz" kısmından yazarsan cevap verdiğini görürüm, "soruya cevap yaz" dan bir cevaba cevap verirsen o kişi cevabını görmez bildirim düşmez. @nehir94

nehir94 2 yıl önce

Haklisin soruya 2 cevap görünce Anladim ki yanlış yere yazmışım. Sonra sizin yorumunuzu gördüm zaten