reimage repair silme sorunu

ozgun24 (5) 3 yıl önce sordu

bilgisayarım asus desktop windows 10 kullanıyorum bilgim dışında reimage repair diye bir şey inmiş ve denetim masasından silemiyorum. windows bu uygulamayı bulamadı adını yanlış yazmış olabilirsiniz diyor. Bilgisayar klasöründen silmeye çalışıyorum bu kez de bu uygulama çalıyor klasörü kapatıp deneyin diyor nerde çalşıyor bulamıyorum  görünürde bir şey yok.

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Bana sorarsan İobit uninstaller ile kaldırmayı dene.

IOBit Uninstaller nedir, nasıl kullanılır?

ozgun24 3 yıl önce

TEŞEKKÜR EDERİM DENİYORUM ŞİMDİ

darkcrak 3 yıl önce

Sorunun çözülürse çözüldü işaretler misin çözümümü yani çözümümün sol tarafımda tik var ona 1 kere tıklaman yeterli olacaktır @ozgun24

ozgun24 3 yıl önce

DENEDİM İŞE YARADI

darkcrak 3 yıl önce

😊 Arkadaşlarınada uzmanim.net i önerir misin rica etsem @ozgun24