reklam virusleri

alici (1) 9 yıl önce sordu

jollywallet  ten nasıl kurtulacagımı bılmyorum her yere baktım ama o programı bulamıyorum bana yardım edın

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 9 yıl önce cevapladı

Jollywallet kaldırma linkinda anlatılanları adım adım yaparsanız sorun kalmayacaktır.

Yüklü olan programı linkteki çözümde 5. adımda bahsedilen Malwarebytes anti-malware bulacak ve temizleyecektir.

JollyWallet potansiyel olaran istenmeyen bir programdır ve Malwarebytes anti-malware bu programı sizin adınıza tespit edip silebilir.