Reklamlar nasıl silinir?

kullanici104231banu (1) 9 yıl önce sordu

Bilgisayarımdaki reklamlar nasıl silinir? Bilgisayarımda sürekli reklamlar çıkıyor bu reklamlardan nasıl kurtulurum?

kullanici104231banu 9 yıl önce

AÇIKLARMISINIZ

Toplam 4 cevap

burhan9 (-1000) 9 yıl önce cevapladı

  Malwarebytes' Anti-Malware 2.0.3.1025 İndir  ve tarattır  algılama ve koruma ayarları açık olsun

hakan 9 yıl önce

uzmanim.net'te crack, serial paylaşımı yasaktır. Lütfen bu konuya dikkat edin.

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

Bilgisayarınızdaki reklamlardan kurtulmak için bu linkte anlatılanları uygulayın: Reklam virüsü nasıl temizlenir?

cristianoronaldo (171) 9 yıl önce cevapladı

https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock-plus/pkmbblbchaklpmedmbdodpdoiakoaemo?utm_source=chrome-ntp-icon verdiğim linkten adblock plus kurun

gazanfarli (1) 9 yıl önce cevapladı

Virusler ve reklamlardan kurtulmanin bire bir cozumu   Malwarebytes Anti-Malware programi..Anti Viruslerin bile goremedigi seyleri goruyo