remk. uzantılı fidye virüsü bulaştı. maalesef emsisoft sitesi çözemedi. Ne yaptıysam dosyaları kurtaramadım. Yardımcı olur musunuz?

selo16 (1) 4 yıl önce sordu

Remk. uzantılı fidye virüs bulaştı. emsisoft sitesi ve anti malware uygulamaları maalesef çözüm olmadı. Tüm dosyalarım şifrelenmiş durumda. Ne yapmam gerekiyor?

alattin 4 yıl önce

fidye notu ve şifreli bir dosyayı admin @ uzmanim. net adresine mail atar mısın?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

Yapabilceğin her şeyi burada anlattım: remk fidye virüsü nedir? çözümü var mı?

şuan için linkte anlatılanlardan başka yapabileceğin bir şey yok.