.reqg fidye virüsü için çözüm bulundu mu?

mramazandogan (1) 1 yıl önce sordu

Yakalşık 8-9 ay önce bilgisayarıma fidye virüsü bulaştı. uzantısı .reqg. Offline key.

Bir çözümü var mı bulundu mu ? Şifrelenen dosyalarım çok önemliydi doğal olarak.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 1 yıl önce cevapladı

 .reqg uzantısı için çözüm var mı yok mu anlamak için aşağıdaki adresten Emsisoft STOP DJVU decrptor uygulamasını indirmeli ve bilgisayarını taratmalısın.

https://www.emsisoft.com/ransomware-decryption-tools/stop-djvu

Emsisoft hangi uzantılar için çözüm eklendiğini duyurmuyor. Bu sebepten ancak yazılımı indirip şifreli dosyalar çözülüyor mu ara ara denemen gerekiyor.