Resim dosyası hasarlı, bozuk veya büyük olduğundan windows fotoğraf görüntüleyici resmi açamıyor

onder1907 (1) 8 yıl önce sordu

Bilgisayarımdaki resim dosyaları açılmıyor.

Resim dosyası hasarlı, bozuk veya büyük olduğundan windows fotoğraf görüntüleyici resmi açamıyor diyor ama önceden açılıyordu.

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Önceden, ne kadar önceden?.. Eğer çok bir zaman olmadıysa PC'yi Sistem Geri Yükleme ile problemin olmadığı bir tarihe/böyle bir tarihte oluşmuş bir geri alma noktasına geri döndürerek problemi düzeltebilirsin:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Windows Fotoğraf Görüntüleyici yerine resimlerinizi bir de başka bir program ile (paint,media center veya belki bir tarayıcı) deneyin.

Eğer açamadıysanız harddiskinizde bir zarar meydana gelmiş olabilir.Üstteki arkadaşın dediği gibi resimlerin sorunsuz açıldığı bir tarihe bilgisayarınızı geri döndürün.