Restorehealth seçeneği bu bağlamda tanınmıyor hatası - hata:87

misty (556) 3 yıl önce sordu

cmd restorehealth komutu çalışmıyor

https://hizliresim.com/DWd7EO

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

1.Çözüm:

Bilgisayarını yeniden başlat ve tekrardan dene.

2.Çözüm:

  1. CMD'yi yönetici olarak aç
  2. Ardından şu komutu gir
    • dism.exe /image:C: /cleanup-image /revertpendingactions
    • dism.exe /online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup
  3. İşlem bitince bilgisayarını yeniden başlat ve tekrardan dene o hatayı veriyor mu diye kontrol et

misty 3 yıl önce

revertpendingactions için hata:2 yansımaya erişilemiyor @darkcrak

misty 3 yıl önce

StartComponentCleanup hata 87

misty 3 yıl önce

1.çözüm , zaten dün denedim olmadı pcyi kapadım bugün açtım gene olmadı

darkcrak 3 yıl önce

TW den sorununa bakabilir miyim @misty

misty 3 yıl önce

anydesk var da neye bakacaksın anlamadım @darkcrak

darkcrak 3 yıl önce

Sorunun kaynağına bakacağım @misty