Rezm virüsü için birsey geldi mi geçici veya kalıcı ne yapılabilir

flysoul (1) 1 yıl önce sordu

Bütün fotoğraf video uygulamalarıma uzun süredir bela olmuş bir rezm virüsü var bu virüsün bı çözümü var mı acaba

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 1 yıl önce cevapladı

Maalesef .Rezm  ve diğer yeni varyant STOP DJVU fidye virüsü için genel bir çözüm yolu bulunamadı. Offline Anahtar ile şifrelendiyse dosyalarınız Emsisoft STOP DJVU şifre çözme yazılımını deneyebilirsiniz. Online Key ile şifrelenen dosyalar için bir çözüm yolu yok.