root hakkında yardım

fatmagungoren (1) 7 yıl önce sordu

s3mini telefonuma root ındırdım başka bı telefondan şifre girerek benım sms lerım konusma kayıtlarım çıkar mı?

Toplam 1 cevap

kutlugalp (136) 7 yıl önce cevapladı

Hangi şifreyi girerek ulaşacak tam anlamadım ama eğer sizin mesajlara birinin ulaşmasından korkuyorsanız, eğer güvenli bir program ile root yaptıysanız korkmaniza gerek yok her gelen ulaşamaz dahada fazla güvenliğinizi arttırmak için
Şuna bir göz atın: "Mobile Security & Antivirus"
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.avast.android.mobilesecurity
Farklı proğramlar ilede sağlayabilirsiniz