ROOT Super su kodlama hatasi

evo16 (5) 7 yıl önce sordu

Telefonumu obin ile daha yeni rootladım ve Supersu uygulamasını acarken 'su kodlaması yok su bunu yukleyemiyor 'hatasiyla karsilastim ne yapmam lazim

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

SuperSu programını telefondan kaldırın.Ardından xda forumlarından indirin.Link burada.

Telefonu Recovery Mod ile açın ve telefona Flashlayın.Yüklemede TWRP Recovery kullanmanız tavsiye edilir.

evo16 7 yıl önce

o dediginiz sitedeki seyi indirdim x86 falan var icinde ne yapmam lazim

evo16 7 yıl önce

bide suan teldeyim

ismailsarp 7 yıl önce

indirdiğiniz dosyayı sd kartınıza atın.Ardından telefonu recovery modunda başlatın.Recovery üzerinde sd kart üzerinden indirdiğiniz dosyayı yükleyin.

ismailsarp 7 yıl önce

Ancak bunu yapmadan önce telefonunuza TWRP recovery yüklemeniz daha iyi olacaktır. Telefonu rootladım dediğinizde bilginiz olduğunu düşünerek cevaplarımı yazıyorum.