Rootlu telefonda sistem uygulamalarını SD karta taşımak sorun çıkarır mı?

kullanici611834 (1) 5 yıl önce sordu

başlıkta belirttiğim gibi Rootlu Telefonumda Sistem Uygulamalarını SD Karta aktarırsam sorun çıkar mı? açılmama vs. yeniden yazılım yükleme gibi sorunlar çıkar mı

Toplam 3 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Sistem uygulamalarını SD karta aktarmanı tavsiye etmiyorum. Nolur nolmaz olası bir SD kartın bozulma durumunda sıkıntı çıkabilme ihtimali var. Bunu hiç denemedim ama mantıken böyle olur.

ozgurlol 5 yıl önce

@farurhenho eski tabletimde denemişdim , bir sorun olmamıştı.

omercik 5 yıl önce

Güzel bilgi bu @ozgurlol Teşekkür ettim :)

ozgurlol (268) 5 yıl önce cevapladı

@kullanici611834 Dosyaları APK olarak kopyalayıp-yapıştırma işlemini yaparsan, hiçbir sorun çıkmaz, bunu manuel değilde bir programla yapmanı tavsiye ederim..

↓Önerdiğim Uygulama⤵

AppMGR2

Uygulama içi görüntü;

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Sistem uygulamalarından kastın Gmail, haritalar, Youtube gibi uygulamalar ise herhangi bir sorun olmaz. Bunları SD karta taşıyabilirsin.

Link2SD adında bir program var. Bununla deneyebilirsin.