Rootsuz sistem uygulaması kaldırmak mümkün mü?

ozgurlol (268) 6 yıl önce sordu

Merhaba tablrti düreki açtıgımda xxx durduruldu diyor??? Devre dısı bırak secenriğ pasif pc bozuk

Lütfen yardım

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Probleminden daha fazla detaylı şekilde bahsetmelisin. Durduruldu denen şey nedir tam olarak?

efe (65) 6 yıl önce cevapladı

Telefonum LG G4 STAYLUS

Telefonumu aldığımda içinde yüklü gelen kullanmak istemediğim programlar var.

Google play gazetelik  google play flimler haritalar google drive vb.

telefonun garantisi bitti. İki yere sordum root atamayız dedi.Daha önce hiç telefonuma root atmadım.Telefonumda hiç bir sorun yok. Yer sorunu dışında  Telefonumda hafıza kartı var ama çoğu uygulamalar hafıza kartına taşınmıyor.