RSS ile içerikleri kendi sitemde nasıl görüntüleyebilirim?

sapphire (66) 5 yıl önce sordu

Wordpress siteme rss ile herhangi bir sitedeki feedleri alarak içerik çekebiliyorum.Her bir video/yazının üzeri tıklanır halde geliyor.Üstüne tıklayınca veri çekilen siteye yönleniyor.Ben kendi sitemde içerik görüntülensin istiyorum.Bunu nasıl yaparım?

Toplam 1 cevap

sapphire (66) 5 yıl önce cevapladı

Lütfen artık sorularımı biri cevaplayabilir mi?Kaç tane soru soruyorum bir cevap dahi gelmiyor.

alattin 5 yıl önce

Bugüne kadar kaç kişiye yardımcı oldun ve kaç kişinin sorusuna cevap verdin de böyle bir sitemde bulunuyorsun? Verdiğin cevaplara baktım. Sıfır. Burası karşılıklı yardımlaşma platformu.