"RTL8187B.sys" Mavi ekran hatası alıyorum, Ne yapmalıyım?

monodrax (58) 3 yıl önce sordu

Arkadaşlar şöyle bir mavi ekran hatası alıyorum:

Sanırım internet Driver'ında bir sorun var. Eski sürümüne yükledim olmadı ve sistem geri yükleme yaptım olmadı. Ne yapabilirim?

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Realtek Wireless Driver'ını kaldır, sorun devam ediyor mu bir test et. Sürücüyü kaldırıp tekrar mavi ekran alırsan güncel minidump dosyasını tekrar paylaş. Bellekten kaynaklandığını düşünüyorum, Memtest ile RAM'lere test uygula. BIOS sürümün 12 yıllık, güncel bir sürümü varsa güncellemek yararlı olabilir. Casper açık bir şekilde BIOS dosyalarını paylaşmıyor diye biliyorum, mail yoluyla güncel BIOS varsa isteyin. Driver Booster kullandın mı?