Rufus programı ile Windows iso Dosyası idirirebilirmiyiz ?

candan (4301) 2 yıl önce sordu

 Yasal olarak Orjinal el değmemiş Windows 11+10+8.1+ 7  iso dosyalarını indirme nin birçok altarnatif yolları var pekiyi bu işi rufus ile yapabilirmiyiz ?

Toplam 1 cevap

candan (4301) 2 yıl önce cevapladı

Rufus programı ile Windows 11+10+8.1+ 7 iso dosyası indirebiliriz
Windows 11+10+8.1+ 7 iso dosyası indirmek için rufus prgramını açalım ve aşağıda üç çizği olan sekmeye tıklatın
günceleştirmeleri açalım ve çıkalım yeniden açalım seç sekmesinin yanında aşağı ok işaretini tıklatın ve indir
sekmesini tıklatın burdan seçeneklerden istediğiniz sürümü seçin ve indirin

Rufus programını internetten çok rahat bulabilirsiniz