Rufus virüslü mü?

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

Rufus 3.9 indirdim ve virüs total ile tarama yaptım. Fakat Virustotal uygulama için virüslü diyor böyle bir şey olabilir mi? Rufus virüslü olabilir mi?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Rufus 3.9 indirdim ve virustotal de tarattım. 72 antivirüs motoru arasında sadece Antiy-AVL ve MaxSecure Rufus'da Trojan / Malware var dedi.

Böyle bir rapor Rufus virüslü anlamına gelmiyor.  Antiy-AVL ve MaxSecure yanlış sonuç veriyor. Buna False Possitive deniyor.  Rufus virüslü değil ve güvenilir bir yazılım.

Bu tür yazılımların bazı özelliklerinden dolayı antivirüs programları hatalı sonuç üretebilir.