Rundll extension hatası

vivian (15) 8 yıl önce sordu

bilgisayarı her açtığımda C:\users\isim\AppData\local\extensionTouch\{5D654150-0.....}\dohoddx.dll başlatma sorunu

belirtilen modül bulunamadı diyor.

napmam gerekli. bilgisayarı alalı daha 1 ay olmadı ama başına gelmedik kalmadı lütfen yardım edin

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

uzmanım nette arkaadaşımız böyle bir soruya cevap yazmış yararlanabilirsiniz

http://uzmanim.net/soru/rundll32-exe-nedir-rundll32-exe-ne-ise-yarar/2303

vivian 8 yıl önce

öncelikle teşekkür ediyorum link ve yorum yazdığınız için. ama ordaki işlem adımlarını yaptım bilgisyarda daha virüs kalmadı gözüküyor. ama hala açılışta aynı hatayı veriyor napmam gerekir?

candan 8 yıl önce

görev zamanlayıcı+zaman kitaplığını aç burdan rundll.exe bunu sil

vivian 8 yıl önce

yok ki zaten

candan 8 yıl önce

elle bulup silecez gerekirse

vivian 8 yıl önce

yok ki zaten. Windows 10 kullanıyorum ve extension touch hatası diyor

candan 8 yıl önce

arka pilanda çalışıyor olmasa windows bulamadı diye yazmazki

vivian 8 yıl önce

dediğiniz yerde extension touch2 var onu silsem

vivian 8 yıl önce

verin ordan yazarım

vivian 8 yıl önce

dediğim şeyi sildim daha hata vermiyor. ama biraz bilgisayarda yavaşlık var. Çok teşekkür ediyorum yardımınız için

vivian 8 yıl önce

olsun