RunDLL hatasını nasıl çözerim

aysegul26 (10) 8 yıl önce sordu

C:\Users\AYŞEGÜL\AppData\Local\Cabs\Bin\Cabs.dll başlatmada sorun

belirtilen modül bulunamadı

bilgisayarı açtığımda bu hata çıkıyor nasıl düzeltebilirim

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

indirdiğiniz bir programın düzgün çalışmamasından kaynaklanmış olabilir  çözümü görev zamanlayıcı+kitaplık tıklayın ve aşağıda resimde işaretle gösterdim önce görevi sonlandırın sonra sil

aysegul26 8 yıl önce

bende öyle bir görev çıkmadı

candan 8 yıl önce

bu hata olmadan evvelki bir tarihe sistem geri yükleme yapabilirsiniz veya indirdiğiniz progarmdan kaynaklanabilir o programı kaldırabilirsiniz

aysegul26 8 yıl önce

cabs diye bir görev o sorun yapıyor olabilir mi sizce

candan 8 yıl önce

veya system32 içersinde dll dosyaları içinde bulabilirsiniz burdan silebilirsiniz

aysegul26 8 yıl önce

orada buldum ama silmeme izin vermiyor

candan 8 yıl önce

veya görev yöneticisi+ hizmetlere gidin orda bulursunuz önce sonlandır sonra sil tıklatıncandan 0 saniye önce