rundll , zapsknolls.dll hatasiyla ilgili lutfen yardim..

yncyldz (1) 7 yıl önce sordu

Bilgisayari actigimda rundll , zapsknolls.dll hatasi veriyor bu durumu nasil duzeltebilirim? Yardimci olursaniz cok sevinirim.

Toplam 2 cevap

huseyinking (-50) 7 yıl önce cevapladı

Merhabalar Bu Sorunun Çözümü için aşağıdaki Programi İndirin
Dll Files Fixer 3

Bunu Crackli sitelerden indirebilirsin örneğin Saglamindir.net

gibi

candan 7 yıl önce

hüseyin arkadaşın sorunu dll dosyası dosyası eksikliğinden kaynaklanmıyor

candan 7 yıl önce

aksine silinmesi gerekn bir dll dosyası var

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

başlangıçta açılan dosya ve programları kapatmak için bu programı indirin burdan kurulumunu yapın zapsknolls.dll bu dosyayı bulun ve silin veya tikini kaldırın http://www.tamindir.com/quick-startup/

veya başlat / görev zamanlayıcı /  zaman kitaplığına bakın burdada olabilir görevi sonlandırın